Xiaomi Redmi Telefonlarda Çıkan Uygulama İndirme Önerileri Nasıl Kapatılır?

 

  • İHTİYACIN TANIMI:
    Cep telefonumuza istediğimiz uygulamaları yüklediğimizi ve bunları bir klasör içerisinde topladığımızı varsayalım. Fakat o da ne? Bizim kullandığımız uygulamalardan farklı olarak hiç bilmediğim, hiç kullanmadığımız uygulamalar klasör içerisine girdiğimizde karşımıza çıkmaktadır. Hafif silik olarak indirme işareti ile karşımıza çıkan bu uygulamalar bize indirme tavsiyeleridir. İlk başta reklam gibi ya da virüs gibi görünse de, aslında sadece telefon işletim sisteminin bizlere sunduğu bir uygulama öneri hizmetidir.


Bahsi geçen yükleme önerileri yukarıdaki ekran görüntüsünde kırmızı alan içerisinde gösterilenlerdir. Bunu kapatmak için bir sonraki adımda ifade edilen çözüm uygulanır.

Klasörümüz içerisinde iken klasör başlığına/ismine tıklanır. Şimdi karşımıza klasörün isimini revize etmemizi sağlayan yukarıda gösterilen ekran gelecektir. Hemen alt kısımda ise “Önerilen Uygulamalar” butonu göze çarpmaktadır. Buradaki ayar kapalı konuma getirildiği vakit, sorunumuz ortadan kalkacaktır.“Xiaomi Redmi Telefonlarda Çıkan Uygulama İndirme Önerileri Nasıl Kapatılır?” yazısı bu kadardı, sorularınızı site üzerinden ya da sosyal medya yolu ile iletebilirsiniz. Teşekkür ederim. 😊Yorumlar

En Çok Okunanlar

How To Fix Microsoft Visual Studio Code Unins000.exe Error?

Windows İşletim Sisteminde Versiyon ile Sürüm Arasındaki Fark Nedir?

Windows’da Bilgisayar Domaine Nasıl Alınır?